KONST / Litografier / Färglitografi 12689234
nr 1268 9234
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, HC 30. Signerad. Motivet: 50x39 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 20:14:31
12/8 00:51:06